Amozon Prime Üyelerine Battlefiled 1 ve Battlefiled 5(2Ağustos)Ücretsiz


TR_AeternaVictrix

Üsteğmen
Katılım
2 Ekim 2020
Mesajlar
627
PC Puan
96
Yaş
24
Battlefield 1 Şu Anda Ücretsiz
2016 yılında çıkan Birinci Dünya Savaşı temalı Battlefield oyunu Battlefield 1, Prime Gaming üzerinden ücretsiz olarak veriliyor. Battlefield 4'te olduğu Prime Gaming size, Origin için bir kod veriyor. Oyunu ücretsiz olarak alabilmek için son tarih 4 Ağustos.


Battlefield V, 2 Ağustos'ta Ücretsiz
Prime Gaming'in tek sürprizi Battlefield 1 değil. Ayrıca 2 Ağustos'tan itibaren Prime Gaming'te 2018 yılında çıkan Battlefield V'te ücretsiz olacak. O da yine Origin kodu şeklinde verilecek. Battlefield V'in ücretsiz olarak verileceği son tarih ise 1 Ekim.


Prime Gaming sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Amazon Prime ilk ay için ücretsiz, sonrasında ise ayda sadece 7,90TL. Üye olmak ve tüm ayrıcalıkları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Amozon Prime Üyelik Açmak İçin ve oyunu almak için bu videoyu izleyebilirsiniz.


NOT=30 günlük deneme alırsanız 2 oyunu da ücretsiz bir şekilde sahip olacaksınız Orgin kod olarak geldiğinden üyelik bitse dahi oyunları süresiz her zaman oynayabileceksiniz. Amozon Prime yi bir sonraki ay kullanmak istemiyorsanız iptal etmeyi unutmayın bugün üye olup iptal edin 1 ay yine de ücretsiz kullanırsınız. Video yu isterseniz izleyin detaylı anlatıyor.
Daha önce deneme aldıysanız 7.90 TL ödeme yapmak zorundasınız ya da başka bir kart ile denemenizi tavsiye ederim(İnial Sanal Kartı Kabul ediyormuş galiba)
 

Ekli dosyalar

  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    23.7 KB · Görüntüleme: 143

Geri
Üst