2021 Yılında SSD Fiyatları Düşebilir!

TR_AeternaVictrix

Üsteğmen
PC Puan
96
Son yıllarda NAND flash endüstrisindeki artan arz durumu, 2021 yılına girmemiz ile daha da şiddetlenecek. Bunun sonucunda ise daha uygun fiyatlı SSD’ler görebileceğiz
Türkiye yi ne kadar etkiler bilemeyiz ama olursa benim gibi PC toplayacaklara güzel haber.

Aksine pahalanacağını düşünüyorum ben. Yada bu şekilde devam eder 2 yıl daha fiyatlar.

Türkiye'den bahsediyoruz fiyatlar düştüğünde bana da haber verin :)
artık alışkanlık oldu sanırım Dolar konumunda bile kalsa fiyatlar aynı şekilde devam ediyor, dolar düşse bile fiyatlar hep aynı değişen bir şey olacağını pek sanmıyorum ben.

Türkiye'den bahsediyoruz fiyatlar düştüğünde bana da haber verin :)
artık alışkanlık oldu sanırım Dolar konumunda bile kalsa fiyatlar aynı şekilde devam ediyor, dolar düşse bile fiyatlar hep aynı değişen bir şey olacağını pek sanmıyorum ben.
Aynen değişen kurdan dolayı ülkemizde ne olacagı belli olmuyor.Gönül isterdi dolar 1 tl olsun.Rahatlıkla herşeyi yapalım ama maalesef dışa bağımlı bir ülke olduk vergilerde cabası.

Aynen değişen kurdan dolayı ülkemizde ne olacagı belli olmuyor.Gönül isterdi dolar 1 tl olsun.Rahatlıkla herşeyi yapalım ama maalesef dışa bağımlı bir ülke olduk vergilerde cabası.
Dolar 1TL olsa yine kötü olacaktır emin ol, bu seferde talep-arz ilişkisi düzeni olmayacak.
Ülkemiz için yeni yapısal reformlar sağlanmalı bu gidişle kusura bakmayın ama doları aşağı taraflara çekmemiz pek olanak gibi gözükmüyor.

Şuan Dolar kaç para kimsenin umurunda değil bu kur ile biz nasıl bilgisayar alabiliriz.
Adamlar iki aylık maaşıyla üst seviye sistem topluyor, bizim gençler bir yılda giriş seviyesi sistemi zor topluyor. Gerçekten çok sinir bozucu olmaya başladı artık bu durum. Ev almayı geçtim, artık kirayı denkleştiremiyor millet.

Geri